Royal Caribbean International kruiziniai laivai

Royal Caribbean International priklauso 22 kruiziniai laineriai, iš kurių žymiausi “OASIS of the Seas” ir “ALLURE of the Seas” šiuo metu yra didžiausi pasaulyje. Per daugiau nei 30-ies veiklos metų patirtį Royal Caribbean vardas tapo kokybės ir patikimumo garantų milijonams keleivių visame pasaulyje. Būtent ši kompanija turi patį moderniausią kruizinį laivyną bei nuolat investuoja į naujų lainerių statybą ir atnaujinimą. Kiekvienas laivas laikomas technologijų, stiliaus ir dizaino šedevru!

 

Freedom klasė Freedom klasė

Šie 160000 tonų milžinai šiuo metu yra vieni iš pačių didžiausių ir pažangiausių pasaulyje plaukiojančių kruizinių laivų. Naujausias iš jų – Liberty of the Seas, pradėjo plukdyti keleivius nuo 2007 metų gegužės.

Voyager klasė Voyager klasė

Voyager klasės laivai vadinami technologijos stebuklais, galbūt todėl yra vieni populiariausių pasaulyje. Tai buvo savotiška revoliucija kruizinių kelionių sampratoje. Voyager klasės laivai yra 30 % didesni už anksčiau statytus kruizinius laivus, nes įvairių naujovių atsiradimui reikėjo daug papildomos vietos.

Radiance klasė Radiance klasė

Radiance klasės laivai išsiskiria savo elegantiškumu, puikiu dizainu ir rafinuota europietiška atmosfera.

Vision klasė Vision klasė

Kiekvienas Vision klasės laivas turi savito stiliaus ypatumų - tai gali būti balto marmuro laiptai, įmantrus fontanas, skoningai priderinti meno kūriniai – visa tai sukuria jaukumo atmosferą, kurią galima pajusti tik šiuose vidutinio dydžio laivuose.

Sovereign klasė Sovereign klasė

Sovereign klasės laivuose vyrauja rami ir jauki atmosfera, yra platūs apgyvendinimo ir pramogų pasirinkimas – visa tai paverčia Jūsų kelionę tikru malonumu.

Oasis klasės kruizinis laineris Oasis klasės kruiziniai laineriai

Tai yra didžiausi keleiviniai laivai pasaulyje! Oasis of the Seas ir Allure of the Seas yra 36 metrais ilgesni už Eifelio bokštą, o jų deniuose įrengtas parkas su įvairiausiais tropiniais augalais, kavinėmis, restoranais ir parduotuvėmis. Šiose nuostabiose jūrų oazėse gali ilsėtis iki 6360 keleivių.

Palikite užklausą ir mes pateiksime Jums geriausią kruizų pasiūlymą

Palikti užklausą
Gaukite patrauklius kruizų pasiūlymus
SIŲSTI
Jūsų užklausą gavome. Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

Domina kelionė kruiziniu laivu?

Tačiau:

  • Nežinote kurį laivą ir maršrutą pasirinkti?
  • Neaišku kurį kruizų kompanija tinkamiausia Jums?
  • Nerandate gerų kruizų kainų?

Užpildykite užklausos formą ir mes:

  • Susisieksime su jumis per 1 valandą
  • Patikslinsime Jūsų pageidavimus kruizinei kelionei
  • Per 24 valandas paruošime Jums tinkamiausią kruizinės kelionės pasiūlymą

Turite klausimų?
Skambinkite mums telefonu +370 610 29655 (Viber)